Badania
marketingowe

Dowiedz się, jak Twoja marka i jej produkty/usługi są postrzegane przez klientów. Na podstawie badań marketingowych sprawdź, jak Twoja firma postrzegana jest na rynku w porównaniu do konkurencji. Przekonaj się, czego od Twojej oferty oczekuje grupa docelowa i jak możesz ją ulepszyć.

Wykonam dla Ciebie badania, które ułatwią spojrzenie na markę z odpowiedniej, zewnętrznej perspektywy. Specjalizuje się w: wycenie wartości niematerialnych; określaniu cyklu życia produktu; wysokości szkody w postaci utraconych korzyści; stenogramy nagrań Yotube; wycena wartości wizerunku w sieci; utrata wartości reklamowej; audyt działań i umów SEO. Dzięki nim poznasz możliwości rozwoju Twojego brandu. Sprawdź, czy zakładany przez Ciebie wizerunek marki zgadza się z jego rzeczywistym postrzeganiem przez klientów. Dzięki badaniom marketingowym podpowiem Ci, jak możesz wykorzystać mocne strony Twojej firmy, by podnieść jej konkurencyjność.

Jak wygląda współpraca?

Wspólnie z klientem ustalam cel i obszary badań marketingowych.

Przygotowuje dla Ciebie plan działań i pozostawiam go do Twojej akceptacji.

Przeprowadzam badania marketingowe za pomocą najskuteczniejszych, znanych mi metod badawczych.

Otrzymujesz ode mnie pełen raport z wykonanych badań wraz z wnioskami
i proponowanymi rozwiązaniami.

Spotykam się z Tobą na podsumowanie i omówienie wyników raportu. Odpowiadam na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Co dają badania marketingowe?

Podnoszą Twoją świadomość szans i zagrożeń pojawiających się na drodze rozwoju Twojej marki. Poznajesz również jej mocne i słabsze strony, które możesz wykorzystać w budowaniu siły konkurencyjnej brandu.

Pomagają zrozumieć postrzeganie marki przez dotychczasowych klientów i grupę docelową na tle konkurencji. Dostarczają inspiracji do rozwoju firmy.

Ułatwiają podjęcie decyzji o wprowadzeniu rozwiązań, będących odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów wobec marki.

Pozwalają zapoznać się z opiniami klientów i dostarczają dokładne rozeznanie w strategii cenowej rynkowej konkurencji, co pozwala przygotować się do przeprowadzania nowych kampanii reklamowych.