Jak walczyć z hejtem z poziomu małych i średnich przedsiębiorstw

Po pierwsze: chcieć!

Tak niedawno startowała pierwsza edycja studiów podyplomowych #professionalimage a już mamy Weekend Absolwentów dwóch edycji za sobą. Było intensywnie wykładowo i warsztatowo.

Absolwenci studiów to kapitał niezwykle cenny, bo ludzki:) I skoro o kapitale i ludziach mowa: dziękuję tym, którzy w dobie przeliczania każdej sekundy na pieniądze bez wahania przyjęli moje zaproszenie do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem pro bono. W programie szliśmy tropem zainteresowań Absolwentów.

I tak Mateusz Garbarczyk ostrzegał przed pułapkami psychologicznego (i finansowego) komfortu, w jakie wpadają duże marki, Piotr Sulewski opowiedział, jak walczyć z hejtem z poziomu małych i średnich przedsiębiorstw, Marta Skrzydelska trenowała, jak empatycznie słuchać on-line (kamery kamerami, ale poza oczami mamy uszy!) a Patrycja Sawicka-Sikora przeanalizowała … dinozaury. Nie, nie przeszliśmy na archeologię;) Chodzi o kampanie społeczne oparte na PR.

Kulisami akcji charytatywnych na rzecz chorej na SMA Laury (zebrano 9 milionów zł) podzieliły się najbliższe jej osoby i pokazały to, o czym wielu PR-owców i marketingowców zapomina: często tajemnica sukcesu tkwi nie w segmentacji, pozycjonowaniu czy marketing planie, ale w … szczerym zaangażowaniu zespołu.

Takiego szczerego zaangażowania życzę tu wszystkim niezależnie od roli!

#marketing#psychologiawizerunku#pr
#studiapodyplomowe#swps#lifelonglearning

Powrót do bloga

Najnowsze

SEO oszuści – czyli jak odróżnić złą agencję od dobrej

Zobacz więcej

Unikanie i zgłaszanie oszustw SEO

Zobacz więcej

Tanie pozycjonowanie – dlaczego na tym stracisz?

Zobacz więcej