2011 rok

W 2011 roku stworzyłem agencję Warsaw Media House, której zespół oraz portfolio klientów sukcesywnie rozrasta się z roku na rok. Pierwszy skład agencji liczył 20 pracowników, specjalizujących się w branży public relations, promocji, content marketingu oraz employer brandingu.

370 referencji

Od klientów WMH otrzymałem ponad 370 referencji z rekomendacjami, które są potwierdzeniem efektywności wysokich kompetencji mojego zespołu.

3 miliony złotych

Nasze przychody w 2019 roku przekroczyły sumę 3 milionów złotych, które zostały zainwestowane m.in w poszerzanie wiedzy i umiejętności moich pracowników.

1028 efektywnych kampanii

W ciągu 10 lat działalności spółka zrealizowała 1028 efektywnych kampanii o charakterze reklamowym i wizerunkowym.

Edukacja

Pracując w branży marketingu i public relations, nieustannie powtarzam, że trzeba być na bieżąco z aktualnymi trendami. Dlatego wraz z zespołem regularnie biorę udział w największych kongresach, szkoleniach i wydarzeniach branżowych. Kładę duży nacisk na edukację i nieustanne poszerzanie kompetencji. Ukończyłem studia Master of Business Administration (MBA) na uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jestem absolwentem studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu ,,Badań i analiz marketingowych’’ oraz ,,Strategicznego zarządzania sprzedażą i zespołem sprzedaży’’.

Biegły sądowy

Zdobyte kompetencje oraz doświadczenia zawodowe przyczyniły się do powołania mnie przez Prezesa Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, na stanowisko biegłego sądowego w dziedzinie marketingu i analiz marketingowych. Należę do grona blisko 90 osób w Polsce, które obejmują tę funkcję. Moim głównym zadaniem jest formułowanie opinii, która jest podstawą ustalenia istotnych okoliczności dla rozstrzygnięcia spraw z dziedziny marketingu. Moje analizy mają wpływ na wynik spraw gospodarczych toczących się pomiędzy przedsiębiorcami / instytucjami.

Doświadczenie zawodowe

Moje doświadczenie zawodowe i naukowe w obszarze buzz marketingu zostało zauważone przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska. To filia amerykańskiej organizacji skupiającej ekspertów branży PR, content marketing na świecie. W 2019 roku władze stowarzyszenia powołały mnie na stanowisko członka komisji rewizyjnej. Do moich zadań należy inicjowanie działań PR, promowanie stowarzyszenia w social mediach i organizowanie eventów. Ponadto nadzoruję pracę i działania zarządu oraz opiniuję sprawozdania finansowe.

Chętnie dzielę się ekspercką wiedzą i doświadczeniem w licznych publikacja na portalach branżowych oraz czasopismach.